Bądź EKO, wymień stare na nowe


Krzesło jest tym elementem naszej codzienności, z którym stykamy się na co dzień. Jest ono bowiem niezwykle często spotykanym meblem, praktycznie obecnym w każdej przestrzeni naszego życia. I tak naprawdę nie ma znaczenia, czy mówimy o obiektach użyteczności publicznej, biurach czy też naszych domach lub mieszkaniach. Wszędzie tam jednym z najczęściej spotykanych mebli będzie właśnie krzesło.

Jednakże skoro coś jest niezwykle powszechne, to częstokroć okazuje się, iż może przysparzać pewnych problemów w momencie, gdy chcielibyśmy dokonać wymiany na model nowszy, lepszy czy też praktyczniejszy. Nieraz zapewne zastanawialiście się Państwo co wówczas począć, jak zutylizować krzesło, które nam już z jakichkolwiek powodów nie jest potrzebne.

Otóż w takiej sytuacji zdecydowanie zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą, gdyż z ogromną przyjemnością zajmiemy się Państwa starym krzesłem. Wszyscy wiemy jak ważne jest obecnie dbanie o naszą planetę i czystość środowiska naturalnego. Zatem by być eko należy przede wszystkim dbać o to, by do dostarczać jak najmniej odpadów.

Odpowiedzią jest pomysł naszego przedsiębiorstwa: "Stare na nowe"

Prosimy poinformować nas o takim pomyśle wcześniej, dosyłając zdjęcia lub inne dane techniczne starego krzesła, byśmy mogli dokonać jego wyceny, która stanowić będzie rabat na zakup nowego krzesła. Taka forma współpracy pozwoli Państwu cieszyć się nowym produktem, a jednocześnie pozbyć się kłopotów związanych z utylizacją starego mebla.

Z chęcią zaopiekujemy się  Państwa starym krzesłem.

 

Naszym pomysłem na stare, pozyskane przez Państwa krzesła jest, w zależności od jego stanu technicznego, jego zutylizowanie lub też danie mu drugiego życia. Jesteśmy w tym zakresie profesjonalistami, mając ku temu odpowiednią wiedzę i niemałe już doświadczenie.

Nasza idea jest taka, by coraz mocniej i skuteczniej przyczyniać się do ochrony zasobów naturalnych planety. Każde uratowane bowiem krzesło, otrzymujące od nas drugie życie, stanowi niewątpliwie wkład w mniejszą ilość odpadów wytwarzanych przez człowieka. A jest to działanie nad wyraz potrzebne i zgodne z najnowszymi wytycznymi unijnymi w tym względzie.

Jeżeli zatem przemyka Państwu myśl, by z jakiegoś powodu dokonać wymiany użytkowanego krzesła, koniecznie zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Jesteśmy pewni, iż bogata oferta produktów zaspokoi Państwa gusta, a usługa przyjęcia w rozliczeniu starego krzesła spotka się z dużą aprobatą.

Bycie eko jest działaniem nie tylko potrzebnym wizerunkowo i dziś modnym, jednak tak naprawdę niezbędnym po to, by zachować środowisko, w którym żyjemy także dla przyszłych pokoleń. Zatem bądźcie Państwo eko i zadbajcie o drugie życie dla swojego starego krzesła.

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego
84-230 Rumia, Grunwaldzka 6