Informacja: Numer telefonu 530 664 664 Adres e-mail sklep@superkrzesla.pl

(Pn-Pt: 8:00 - 16:00, Sb: 10:00 - 14:00)

(3)

O Sklepie

Witamy na naszej stronie

Do biura i biurka. Praca przy komputerze jest komfortowa i nie przyprawia o bóle kręgosłupa, gdy wykonuje się ją siedząc na wygodnym krześle, którego ustawienia i pozycję można dowolnie regulować. Firma Signum oferuje całą gamę stylowych, eleganckich i profesjonalnych skórzanych foteli biurowych, które ozdobią każdy gabinet i biuro.

Na konferencje. Słuchacze organizowanych przez Państwa konferencji, będą uczestniczyć w nich chętniej i aktywniej, jeśli, krzesła które zajmą, będą wygodne i zaprojektowane z myślą o dłuższych posiedzeniach. Nasz sklep posiada bogatą ofertę krzeseł konferencyjnych w różnych kształtach i kolorystyce, wykonanych z różnych materiałów. Nasze krzesła są lekkie, wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości.

Dla oczekujących. Oczekiwanie nuży i męczy gdy przebiega w niewygodnej pozycji na źle dobranym siedzisku. Sklep Signum sprzedaje komfortowe, eleganckie i praktyczne ławki do poczekalni. Ławki, które oferujemy składają się z kilku połączonych ze sobą miękkich siedzisk. Czyszczenie ich i ustawianie w dowolny sposób nie sprawia żadnego problemu.

Dla specjalistów. Krzesła specjalistyczne wymagają dokładności i precyzji wykonania. Najwyższej jakości krzesła specjalistyczne znajdą Państwo w naszym sklepie.

Przy dobrej kawie. Kawa smakuje znacznie lepiej, gdy pijąc ją można usiąść na wygodnym krześle lub zapaść się w miękkim fotelu. W katalogu sprzedawanych przez nas krzeseł, znajdą Państwo eleganckie i unikatowe krzesła i fotele, które sprawdzą się w każdej kawiarni.

Dla kibiców. Wygodne krzesła to podstawa wyposażenia każdego stadionu. Sklep Signum oferuje profesjonalne i wytrzymałe krzesła stadionowe.

Części do mebli. Meble – jak wszystko – czasami wymagają renowacji i naprawy. W naszym sklepie znajdą Państwo całą gamę akcesoriów potrzebnych do przywracania im idealnego stanu.